Kerkdiensten

Zondag 11 december 2022 – 3e Adventszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. P. Veerman, Katwijk aan Zee
17.00 Ds. A.J. Kunz, Katwijk aan Zee
Bethelkerk 09.30 Ds. B.J. van Assen, Moerkapelle
17.00 Dhr. T.R. Rietveld, Ridderkerk
Zondag 18 december 2022 – 4e Adventszondag 
Dorpskerk 09.30 Ds J.J. ten Brinke
17.00 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Bethelkerk 09.30 Ds. W. van Weelden, Oud-Alblas
17.00 Ds J.J. ten Brinke
Zondag 25 december 2022 – 1e Kerstdag 
Dorpskerk 09.20 Ds. J.A.H. Jongkind, Langerak
17.00 Ds J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.20 Ds J.J. ten Brinke
17.00 Ds. A. Vonk Noordergraaf, Uddel
Maandag 26 december 2022 – 2e Kerstdag
Dorpskerk 09.30 Zondagsschool, Ds J.J. ten Brinke
Zaterdag 31 december 2022 – Oudjaar
Dorpskerk 19.00 Ds J.J. ten Brinke
Zondag 1 januari 2022 – Nieuwjaar 
Dorpskerk 10.00 Ds. P.J. Krijgsman, Ridderkerk
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 10.00 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. G.C. de Jong, Sliedrecht
Zondag 8 januari 2023
Dorpskerk 09.30 Ds. H. Schipaanboord, Rotterdam
17.00 Ds. M. van Dalen, Noorden
Bethelkerk 09.30 Ds. E. de Mots Ridderkerk
17.00 Ds. J. van Dijk, Ridderkerk
Zondag 15 januari 2023
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. M. Messemaker, Ridderkerk
Bethelkerk 09.30 Ds. J, van Doorneweerd, Strijen
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Zondag 22 januari 2023
Dorpskerk 09.30 Ds. J. van Dijk, Ridderkerk
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. A.J. van den Herik, Dordrecht
Zondag 29 januari 2023
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. H.A. Neervoort, Nieuwe Tonge
Bethelkerk 09.30 Ds. M.A. van den Berg, Groot Ammers
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Zondag 5 februari 2023
Dorpskerk 09.30 Ds. C. Boele, Polsbroek
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. S.A. Dolaard, Serooskerke
Zondag 12 februari
Dorpskerk 09.30 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
17.00 Ds. E. van der Poel, Meerkerk
Bethelkerk 09.30 Ds. C.H. Buitink, Waardenburg Neerijnen
17.00 Ds. H.I. Methorst, Apeldoorn
Zondag 19 februari 2023
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Prop. A. van der Werf, Amersfoort
Bethelkerk 09.30 Ds. J. Niesing, Kesteren
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Zondag 26 februari 2023
Dorpskerk 09.30 Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. H. Schipaanboord, Rotterdam
17.00 Ds. H.A. Neervoort, Nieuwe Tonge
Zondag 5 maart 2023
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J.ten Brinke
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Nog niet bekend
17.00 Ds. A. de Lange, Nieuw-Lekkerland
Woensdag 8 maart 2023 – Biddag voor gewas en arbeid 
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
19.30 Ds. F. Hoek, Schoonhoven
Bethelkerk 09.30 Geen dienst
19.30 Geen dienst

Voor elke datum geldt: Deo Volente