Kerkdiensten

Zondag 6 december 2020 – 2e Adventszondag
Dorpskerk 09.30 Prof. dr. H. van den Belt, Woudenberg
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. G. van den Berg, Sint-Philipsland
Zondag 13 december 2020 – 3e Adventszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. B.LP. Tramper
17.00 Ds. A.J. Kunz, Katwijk
Bethelkerk 09.30 Ds. H.M. Burggraaf, Wekerom
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Zondag 20 december  2020 – 4e Adventszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.LP. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.LP. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Vrijdag 25 december 2020 – 1e Kerstdag
Dorpskerk 09.30 Ds. B.LP. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.LP. Tramper
Zaterdag 26 december 2020 – 2e Kerstdag
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper –
Kerstfeest zondagsschool
Bethelkerk 09.30 Geen Dienst 
Zondag 27 december 2020
Dorpskerk 09.30 Ds. H. Liefting, Gouda
17.00 Ds. A. J. Kunz, Katwijk aan zee
Bethelkerk 09.30 Prop. A. van Dalen, Oud-Alblas
17.00 Ds. A. Bloemendaal, Ederveen
Donderdag 31 december 2020 – Oudjaar
Dorpskerk 19.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 19.00 Geen Dienst
Vrijdag 1 januari 2021 – Nieuwjaar
Dorpskerk 10.00  Ds B.L.P. Tramper 
Bethelkerk 10.00 Geen Dienst
Zondag 3 januari 2021 
Dorpskerk 09.30 Ds B.L.P. Tramper –
Bevestiging Ambtdragers 
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds J.J. ten Brinke 
17.00 Ds. J. Th. Pronk –
Doopdienst 
Zondag 10 januari 2021 
Dorpskerk 09.30 Ds J.J. ten Brinke 
17.00 Ds. D.J.W. Kok, Stolwijk
Bethelkerk 09.30 Ds. J. van Dijk Ridderkerk
17.00 Ds J.J. ten Brinke 
Zondag 17 januari 2021 
Dorpskerk 09.30 Ds B.L.P. Tramper
17.00 Ds J.J. ten Brinke 
Bethelkerk 09.30 Ds J.J. ten Brinke 
17.00 Ds B.L.P. Tramper
Zondag 24 januari 2021
Dorpskerk 09.30 Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
17.00 Ds B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.C. Breugem, Boven Hardinxveld
Zondag 31 januari 2021 
Dorpskerk 09.30 Ds B.L.P. Tramper
17.00 Ds J.J. ten Brinke 
Bethelkerk 09.30 Ds J.J. ten Brinke 
17.00 Ds B.L.P. Tramper
Zondag 7 februari 2021  
Dorpskerk 09.30 Ds J.J. ten Brinke 
17.00 Ds B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds B.L.P. Tramper
17.00 Ds J.J. ten Brinke 
Zondag 14 februari 2021 – 1e Lijdensondag
Dorpskerk 09.30 Ds. S.A. Doolaard, Serooskerke
17.00 Ds. J.J. ten Brinke 
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke 
17.00 Ds. H, Russcher, Veenendaal 
Zondag 21 februari 2021 – 2e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. H.J. Stoutjesdijk, Dordrecht
17.00 Ds. A. Bloemendal, Ederveen
Bethelkerk 09.30 Ds. A. Belder, Nieuwe Tonge
17.00 Ds, A.J. van den Herik, Dordrecht
Zondag 28 februari 2021 – 3e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. P.H. van Trigt, Ede
17.00 Ds J.J. ten Brinnke – 
Voorbereiding Heilig Avondmaal 
Bethelkerk 09.30 Prop. A.M. van Mourik, Driebruggen
17.00 Ds. B.L.P. Tramper – 
Voorbereiding Heilig Avondmaal 
Zondag 7 maart 2021 – 4e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds J.J. ten Brinnke – 
Heilig Avondmaal 
17.00 Ds J.J. ten Brinnke – 
Dankzegging Heilig Avondmaal 
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper – 
Heilig Avondmaal
17.00 Ds. B.L.P. Tramper – 
Dankzegging Heilig Avondmaal
woensdag 10 maart 2021 –  Dankdag 
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
19.30 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Geen Dienst
19.30 Geen Dienst
Zondag 14 maart 2021 
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
19.30 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Zondag 21 maart 2021 – 6e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Zondag 28 maart 2021 – 7e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. M.A. van den Berg, Groot Ammers 
Bethelkerk 09.30 Ds. C. Boele, Polsbroek 
17.00 Ds. B.L.P. Tramper

Voor elke datum geldt: Deo Volente