Kerkdiensten

Zondag 22 september 2019 – opening winterwerk
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
Opening Winterwerk
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Opening Winterwerk
Zondag 29 september 2019 
Dorpskerk 09.30 Ds. H. Russcher, Veenendaal
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. A. Bloemendal, Ederveen
Zondag 6 oktober 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper 
Zondag 13 oktober 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J ten Brinke
17.00 Ds. J. Blom, Ridderkerk
Bethelkerk 09.30 Prop. C.J. van Rijsdijk
17.00 Ds. J.J ten Brinke
Zondag 20 oktober 2019
Dorpskerk 09.30 Prop. H.B. van der Knijff
17.00 Ds. J.J ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J ten Brinke
17.00 Ds. J. Niesing, Kesteren
Zondag 27 oktober 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J ten Brinke
17.00 Ds. C. Boele, Polsbroek
Bethelkerk 09.30 Ds. J. J. Verhaar,
Nieuwerkerk a/d IJssel
17.00 Ds. J.J ten Brinke
Zondag 3 november 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
17.00 Ds. C.H. Hogendoorn, Katwijk
Bethelkerk 09.30 Ds. H. Burggraaf, Wekerom
17.00 Ds. A. Kunz, Katwijk
Woensdag 6 november 2019 – Dankdag
Dorpskerk 09.30 Ds. Ds. J.J. ten Brinke
19.30 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk geen dienst
 
Zondag 10 november 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P Tramper
17.00 Ds. J.A. Brussaard, Barneveld
Bethelkerk 09.30 Ds. H. Schipaanboord Rotterdam
17.00 Ds. B.L.P Tramper 
Zondag 17 november 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. G.J.  Anker, Ooltgensplaat
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Voorbereiding Heilig Avondmaal 
Bethelkerk 09.30 Ds. J. Lohuis, Scherpenisse
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Voorbereiding Heilig Avondmaal 
Zondag 24 november 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
Bediening Heilig Avondmaal
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Dankzegging Heilig Avondmaal
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
Bediening Heilig Avondmaal
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Dankzegging Heilig Avondmaa
Zondag 1 december 2019 – 1e Advent
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Zondag 8 december 2019 – 2e Advent
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. A.W. van der Plas, Waddinxveen
Bethelkerk 09.30 Ds. A van Vuren, Capelle a/d IJssel
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Zondag 15 december 2019 – 3e Advent
 Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Zondag 22 december 2019 – 4e Advent
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Woensdag 25 december 2019 – 1e Kerstdag
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J.ten Brinke
17.00 Ds.  B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. ten Brinke 
Donderdag 26 december 2019 – 2e Kerstdag
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke –
Viering Kerstfeest Zondagsschool
Bethelkerk geen dienst 
 
Zondag 29 december 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. C.H. Hogendoorn. Katwijk
17.00 Ds. C.H. Buitink, Klaaswaal
Bethelkerk 09.30 Ds. M. Messemaker, Nijkerk
17.00 Ds. L.W. den Boer, Sliedrecht
Dinsdag 31 december 2019 – oud jaar
Dorpskerk 19.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk geen dienst
 

Voor elke datum geldt: Deo Volente